Doğal taşlar ve Faydaları

ay taşı ne işe yarar

AY TAŞI NE İŞE YARAR ?

Aytaşı , feldspat mineral grubunun bir parçasıdır. Sodyum potasyum alüminyum silikattan yapılmıştır ve inci gibi yanardöner bir görünüme sahiptir. Aytaşı yarı saydamdır ve beyaz ve gri renklerin yanı sıra turuncu, yeşil, mavi, pembe, kahverengi ve gökkuşağı renklerinde gelir . Aytaşının anlamı dişil enerji ve yeni başlangıçlardır.

İçe Bakışın Değerli Taşı

 • Kadınsı enerjiyle dolu
 • İlahi bilgelik için bir araç
 • Ruhsal şifada popüler

Gökyüzünün parıldayan büyük çapası gibi, Aytaşı’nın büyüsü, parlak kadınsı enerjisi, gelgiti andıran çekişi ve döngüsel değişim vaadi ile bizi büyülüyor. Yüzyıllar boyunca, başımızın üzerinde bir küre gibi asılı duran, bazen bir ışık kayması, bazen de hasat kadar şişman ve dolu olan ay, tanrıça ruhunun bir sembolü olmuştur. Aytaşı tüm bu sihri ve daha fazlasını yakalar, bu albit minerali ışık huzmeleri ve adularesans olarak da bilinen sütlü bir parlaklık ile püskürtülür. Bir ortoklaz taşıdır – çeşitli feldspat minerali olarak da bilinir. Aytaşı, Sri Lanka’nın çay teraslarından Madagaskar’ın tuhaf kıyılarına, Norveç’in Aurora topraklarına ve Avustralya’nın uçsuz bucaksız bölgelerine kadar dünyanın birçok uzak köşesinden elde edilmiştir.

Tıpkı gökyüzümüzde asılı duran ay gibi, Aytaşı da birçok mevsimsel değişimden geçmiştir. Hindistan’da Aytaşı, ilahi bilgeliği ve durugörü becerilerini masaya getirmek için kullanılan bir araç olma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Antik Roma’da Romalılar, Aytaşı’nın inci gibi parlaklığının katı bir ay ışığı parçası olduğuna inanıyorlardı. Taşın içine bakanların Tanrıça Diana’yı görebildikleri ve bu inci gibi tılsımın takan kişiye aşk ve talih getireceği söylenirdi.

Avrupa Art Nouveau dönemine girerken, Aytaşı bir kez daha büyüsünü döndürdü ve taş, mücevher ve aşkın uygulamaların merkezi haline gelirken yeni bir gelişme uçuşu gördü. Sallanan altmışlar ayrıca Aytaşı’nın bir kez daha kutlandığını gördü, özellikle şifa için manevi bir araç olarak ve şimdi bile, modern dünyamızda Aytaşı, sağlığımızı yeni alemlere götürmek için özel bir muska olma ile olan bağlantısını kaybetmedi. Aytaşının kalbinize nasıl parıldayan ışık gönderebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Aytaşı yolunuzu aydınlatmıyorsa,  burada Temel Değerli Taş Kılavuzumuza göz atarak üzerinizde parlayan bir taş bulun  . 

Aytaşı Çeşitleri

Aytaşının yumuşak su benzeri nitelikleri ve inci beyazı ışığı, adıyla en çok eşanlamlı görünümdür, ancak bu eşsiz taşın birçok farklı çeşidi vardır .

Beyaz Aytaşı 

beyaz aytaşı

En net beyaz ışıkla çekilen Beyaz Aytaşı, yeni ayın umudunu ve vaadini yakalar . Bu taş, duyguların harika bir büyütecidir, ancak bunu dengeden ödün vermeyecek şekilde yapar.

Şeftali veya Sarı Aytaşı 

sarı aytaşı

Yaz aylarının derinliklerinde parıldayan aylar gibi, Şeftali veya Sarı Aytaşı , karanlığı aydınlatan ve korkuları ve endişeleri ortadan kaldıran muhteşem bir parıltı getirir.

Gökkuşağı Aytaşı 

gökkuşağı aytaşı

Tanrıça enerjisi bakımından zengin olan Gökkuşağı Aytaşı , tüm ışık ve psişik koruma prizmalarıdır. Berrak rüya ve tatlı berraklık ile yardım etmeye her zaman hazır olan bu taş, kozmik bir bağlayıcıdır.

gri aytaşı

gri aytaşı

Cadılar Bayramı gecesindeki dolunay gibi , gri Aytaşı da perdeyi geri çekmekle ilgilidir, böylece çevrenin ötesine bakabilirsiniz. Bu, Aytaşı’nın daha mistik tarzlarından biridir.

Kedi Gözü / Mavi Aytaşı

mavi ay taşı

Parlak bir enerji dengeleyici ve her zaman yin ve yang’ın gelgitlerini karşılamaya hazır olan Kedi Gözü veya Mavi Aytaşı , tamamen kalıpları görmek, bırakmak ve yumuşatılmış bir farkındalık durumunda oturmakla ilgilidir.

Aytaşı İyileştirici Özellikleri

aytaşı bilezik takan kadın

İlahi dişilden zevk alın, şansınızı bulun ve Aytaşı’nın güçleriyle daha derin kristal şifa seviyelerine evet deyin. Bu sürekli değişen kristal hayatınıza ışık getirmeyi sever ve tıpkı gökyüzümüzde asılı duran kozmik kaya gibi, Aytaşı tüm duygularımızla, gelgitin dönüşleriyle, ışık ve karanlıkla ve kendi derinliklerimizle bağlantılıdır. ruh. Aytaşının iyileştirici güçleri ruhsaldan fiziksele geçer, bu inci gibi taşın dengeyi geri getirebileceği tüm yollara bir göz atın…

Fiziksel İyileştirme Özellikleri

 • PMS ve hormonal dengeye yardımcı olur
 • Doğurganlık sorunlarına yardımcı olur

Tanrıça enerjisi ve ilahi dişil ile çok bağlantılı olduğundan, PMS’den muzdarip insanlar için Aytaşı’nın daha yumuşak semptomlar ve daha iyi hormonal denge için biletiniz olması şaşırtıcı değil. Aytaşı üreme organlarını güçlü bir şekilde etkiler ve vücudunuzu kendi döngüsüne getirir. Doğurganlık sorunlarıyla mücadele edenler için Aytaşı, bu sorunların daha sağlıklı meyve vermesine de yardımcı olabilir. Aytaşı, hamilelik ve çocuk doğurma ile ilişkili her türlü fiziksel rahatsızlığı hafifletmeye yardımcı olabileceğinden, anne-babalar da güç ve güç bulacaklardır.

Zihinsel ve Duygusal İyileştirici Özellikler

 • Değişim zamanlarında rahatlık sağlayabilir
 • Uyum ve dengeyi teşvik eder

Dolunayda aklınızı kaybettiğinizi hissettiyseniz, bu sadece Ay’ın duygusal dengemizi ne kadar etkilediğine dair bir ipucu. Aytaşı, karanlığın içinden bir ışık yaymak ve tüm bu duyguları yükseltmek için burada. Ayın bir sembolünü alıp üzerinizde veya yaşamınızda tuttuğunuzda, sizi evrene sezgisel olarak bağlayacak ve tüm bu vahşi hormonları kontrol altına alarak pencerenizin dışındaki dünyayla akış içinde hareket etmenizi sağlayacaktır. . Aytaşı aynı zamanda yeni başlangıçların taşı olarak da bilinir. Her şey geçer, her şey değişir ve Aytaşı size mevsimlerin döngüsel doğasını benimsemenin ve sayfanın dönüşünden ve yeni bölümlerin potansiyelinden korkmamanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatır. Bunalıma düşmek yerine,iyileştirici güçler .

Metafizik Özellikler

 • Üçüncü göze ve taç çakralarına bağlanır
 • Psişik yetenekleri derinleştirir

Kozmik ve çekici olan Aytaşı, psişik yeteneklerle zengindir ve çakralar için harika bir bağlantıdır. Bu parıldayan taşta derinden ruhani bir şey var – tıpkı gece yarısı okyanusunun ay ışınlarının dansını izlemek gibi, bize bir merak ve sakinlik duygusu aşılıyor. Aytaşı , kendi çevremizin sınırlarının çok ötesini görebilmemiz için bizi derinlere bakmaya davet eden iki çakra olan Kalp Çakrası, Üçüncü Göz Çakrası ve Taç Çakra ile güzel bir şekilde bağlantı kurar. Bu iki çakra açık ve uyumlu olduklarında evrendeki yerimizi bulmamıza ve başımızın üzerinde dönen bu büyük kozmik yapbozun bir parçasını hissetmemize yardımcı olur.

Zodyak Doğum Taşı

 • Terazi için bir doğum taşı
 • Akrep için iyi bir eşleşme

Aytaşı, Terazi burcunda doğanlar için annelik doğum taşlarından biridir . Teraziler, nazik diplomatik yapıları ve bir iğne kadar keskin olmaları ile bilinirler. Ancak bazen Teraziler biraz kararsız olabilir, her türlü yüzleşmeden çok çekinebilir ve asla değişime hazır olmayabilir. Aytaşı, Terazilerin hayatlarındaki değişimi zarafet ve ihtişamla kabul etmelerine, karar verme sürecinden korkmamalarına yardımcı olabilir çünkü ay gibi hayat yükselir ve düşer ve hiçbir şey sabit kalmaz.

Akrepler de Aytaşı’nın yuvarlak parıltısında teselli bulabilir. Akrepler cesur, parlak ve gözü karadır. Ayrıca hızlı tepki verebilir ve kıskançlığa yönelebilirler. Aytaşı, bunu dengelemek için nazik dişil enerjisini masaya getirebilir ve yang’ın itişiyle birlikte düşünceli yin doğasının mevcut olmasını sağlar.

Zodyak işaretlerinizle başka hangi taşların bağlantılı olduğunu öğrenmek istiyorsanız,  buradaki güzel doğum taşı rehberimize bir göz atın  . 

Bu Değerli Taşı Kullanmak

aytaşı enerji bilekliği

Aytaşı Enerji Bileziğimize göz atın 

 • Çakra temizliği ve değişimi kucaklamak için giyin
 • Yaratıcı oyun için eve hoş geldiniz
 • Doğurganlığa yardımcı olmak için yatağın yanında tutun

Aytaşı’nı evinize getirmeyi seçseniz de, onu  değerli taşlı mücevherlerinizin en önemli parçası olarak da arasanız , negatif enerjiyi atmak, duygularını yeniden dengelemek ve hayatlarında daha kadınsı duygulara evet demek isteyenler bu sulu suya bayılacaklar. beyaz ve güzel parlak taş. İşte Aytaşı’na evet demenin en iyi yolları…

Ev ofisi 

Aytaşının iyileştirici titreşimlerini evinize getirin. Aytaşının büyüsü, tüm bu zengin dişil enerji sayesinde Feng Shui uygulamanız için inanılmaz bir varlık olabilir. Belirtildiği gibi, Aytaşı ilahi ve duygusal dengeyi temsil eder ve onu evinize uyum getirmek için harika bir taş yapar. Taşı, aile veya ortak ev gerilimlerinin yükselebileceği yerlere yerleştirin ve sıcaklığı daha yumuşak ve daha serin bir yere getirmesine izin verin. Aytaşınız için stüdyolarda ve çalışma alanlarında biraz daha yaratıcı oyuna hoş geldiniz için bir ev bulun ve doğurganlık sorunlarına güç ve pozitif denge getirmeyi hedeflediğinizde taşı yatağın yakınına yerleştirin.

Takı

Aytaşının gücünden gerçekten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, onu dünyanıza getirmenin en iyi yolu  Aytaşı takılarıdır . Parmağınızda parıldayan muhteşem bir Aytaşı bilekliği veya güzel bir Aytaşı yüzüğü seçin, taşın doğrudan cildinize yerleştirilmesi, gücünün maksimum düzeyde emilmesini sağlar. Değerli taşlar cilde yerleştirildiğinde, taş vücudunuzun doğal frekanslarıyla çalışabilir ve bu iyileştirici titreşimleri tam da ihtiyaç duyulan yere gönderir.

Aytaşı’nı tamamlayan diğer taşlar arasında Obsidiyen’in koruyucu enerjisi, Opal’in ışıltısı, Labradorit’in yanardöner doğası ve Ametist’in sakin titreşimleri bulunur.

Aytaşı Kristalinizi Nasıl Temizlersiniz?

aytaşı yüzeyi
 • su ile temizleyin
 • ay ışığı ile şarj

Tüm değerli taşlar ve şifalı kristaller gibi, Aytaşınız da düzenli olarak temizlendiğinde ve şarj edildiğinde en iyi sonucu verir. Şifa kristalleri sonsuza kadar negatif titreşimleri silip pozitif enerjimizi gönderir ve bu akışı taze ve tamamen aktif tutmak için zaman zaman bu negatif titreşimleri yıkamak isteyebilirsiniz. Tıpkı gökyüzünde asılı duran ay gibi, Aytaşı da su ve ay ışığının birleşimine çok güzel tepki verir. Enerjisini temizlemek için Aytaşınızı su altında çalıştırın ve ardından bu ışınları emmesi için pencerenin kenarına veya ağda veya dolunay görünümüne bırakın.

Aytaşı Üzerine Son Düşünceler

Aytaşı hayatınıza getirmek için büyülü bir mücevherdir. Biraz daha fazla tanrıça enerjisi isteyenler, daha büyük resme bağlı kalmak isteyenler ve değişim etrafında pozitif enerjiyi kucaklamak söz konusu olduğunda biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyanlar için, Aytaşı sadece parlak ışık getirmek için bir mücevher olabilir. karanlığı keser.

Aytaşı takmayı seçer miydin? Parıldayan gücüne çekildiniz mi? Yorumlarda paylaşın.

Aytaşı ne işe yarar?

Aytaşı, kadınsı şifa enerjisi açısından zengin, görkemli bir taştır. Yumuşak ve dengeli kalmanıza ve her zaman gerçek ve otantik benliğinizle uyum içinde olmanıza yardımcı olduğu anlamına gelen içe bakış taşı olarak bilinir. Aytaşı ayrıca bize hayatın döngüler halinde hareket ettiğini hatırlatmaya hizmet eder ve değişime ve yeni başlangıçlara hazırlanmamıza yardımcı olur.

Aytaşı ne işe yarar?

Aytaşı duygularınızı dengelemek , yin ve yang enerjinizi kontrol altında tutmak ve hayatınızın karanlık köşelerine ışık getirmek için iyi bir taştır. Dişil enerji ile olgunlaşmıştır ve ayrıca PMS sorunlarına ve doğurganlığa yardımcı olduğu söylenir. Hormonları kontrol altında tutabilir ve üçüncü göz ve taç gibi daha yüksek çakraları temizlemek için de yararlıdır.

Aytaşı neye benziyor?

Adından da anlaşılacağı gibi, Aytaşı ayın mini bir versiyonuna benziyor . Soluk ve parlak, bu taşın doğal bir ışıltısı var gibi görünüyor. Aytaşı birkaç çeşitte olabilir – beyaz Aytaşından şeftaliye veya inci yüzeyinin altında dönen birçok rengi olan sarı Aytaşı ve Gökkuşağı Aytaşına kadar.

Ham Aytaşı nasıl belirlenir?

Doğal veya ham Aytaşı, yuvarlanmış Aytaşı ile ilişkilendirdiğimiz inci gibi parlaklığa ve pürüzsüz parıltıya sahip olmayabilir. Bunun yerine, ham Aytaşı daha mavi renkte olabilir ve içinde katmanlı bir yapıya sahip olabilir. Aytaşınız baştan sona çok bulanık veya benzerse veya ışığı her açıdan yakalıyorsa, bunun asıl mesele olmadığı anlamına gelebilir.

Aytaşının gerçek olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Aytaşınızın gerçek olup olmadığını anlamanın en iyi yollarından biri, yüzeyin altındaki katmanlardaki farkı kontrol etmektir. Gerçek bir Aytaşı, taşın yapısında hem ortoklaz hem de albitin birbirini tutmasına sahip olacaktır. Gerçek bir Aytaşı büyük olasılıkla mavi bir parlaklığa sahip olacak ve ışığı belirli açılardan yakalayıp onunla oynayacak . Yine de her açıdan olmayacak, bu nedenle taşınız her açıdan ışığı vuruyorsa gerçek olmayabilir.

Aytaşı neyi temsil eder?

Aytaşı içsel berraklığı, döngüsel değişimi ve dişil ile bağlantıyı temsil eder . Işığın ve umudun sembolüdür ve aynı zamanda bizi yeni başlangıçları kucaklamaya teşvik eder. Doğurganlık, denge, yumuşaklık ve sezgi gibi kadınlık temalarıyla yakından bağlantılıdır.

Aytaşı nereden geliyor?

Aytaşı dünyanın birçok uzak köşesinden gelir, ancak çoğunlukla Sri Lanka ve Güney Hindistan’dan kaynaklanır. Aytaşı’nı Madagaskar, Norveç ve Avustralya’da da bulabilirsiniz.

Aytaşı nerede bulunur?

Aytaşı dünyanın her yerinde bulunur. Sri Lanka, Güney Hindistan, Madagaskar, Norveç, Avustralya, Brezilya, Meksika ve ABD kaynaklıdır.

Aytaşı suya girebilir mi?

Aytaşı mohs sertlik ölçeğinde 6 – 6.5 puan alır. Genellikle 5’in üzerindeki taşlar su güvenli olarak kabul edilir. Arada bir hızlı bir durulama, tüm kristaller ve değerli taşlarda olduğu gibi Aytaşınızı olumsuz etkilemese de, uzun süre suya batırılmasını önermiyoruz.

Aytaşı nasıl şarj edilir?

Aytaşınızı ay ışığında pencere kenarında bırakarak şarj edin. Bu taşın adaşının enerjisine iyi tepki vermesi şaşırtıcı olmamalı. Karanlık gecelerde Aytaşınızı şarj etmenin diğer yolları arasında, onu Selenite ve Clear Quartz gibi diğer şifalı taşların huzurunda bırakmak yer alır.

Aytaşı ne renk?

Aytaşı ile ilgili en çok hayranlık uyandıran şeylerden biri, muhteşem renk yelpazesidir. Aytaşı opak ve inci beyazı görünebilir . Ayrıca mavimsi veya gri bir görünüme sahip olabilir. Renk tayfı pembeden sarıya, yeşilden, kahverengiye kadar değişebilir ve hatta renksiz bile olabilir.

Gökkuşağı Aytaşı ne işe yarar?

Gökkuşağı Aytaşı, sürekli değişen renkleri içinde daha da fazla ışık, oyun ve mistik enerji yakalayan güzel bir taştır . Bu güzel mücevher, Aytaşı ile pek çok benzer özelliği paylaşır ve tamamen kadınsı güç ve sezgi ile ilgilidir. Gökkuşağı Aytaşı ayrıca psişik korumaya ve berrak rüya görmeye de yardımcı olur.

Aytaşının değeri ne kadar?

Aytaşı fiyatları kesim, renk ve berraklığa göre değişiklik gösterebilir. Bir parça Aytaşı’nı 10$’a alabilirsin ama bu 1000$’ın üzerine çıkabilir. Aytaşı ne kadar net olursa, değeri o kadar yüksek olur ve ne kadar bulanık olursa, maliyetten o kadar fazla ödün verilir.

Aytaşı hangi çakradır?

Aytaşı, yüksek çakralarla ilişkilidir . Taç çakra ile bağlantılıdır – daha büyük resim düşünmek ve kozmosa bağlanmak için en önemli çakramız. Aynı zamanda üçüncü göz çakramızla bağlantılıdır – içsel bilgeliğimize açılan ve sezgimizi güçlendiren kapı. Aytaşı ayrıca kalp çakrasında da çalışır – eski yaraları iyileştirmemize, şefkati beslememize ve sevgiyi alıp vermeye açık olmamıza yardımcı olur.

Aytaşı nerede bulunur

Ay taşları, nadir bulunan veya elde edilmesi zor bir değerli taş olarak kabul edilmez ve onu herhangi bir kristal satıcısından alma şansınız olmalı. Her zaman seçtiğiniz kristal satıcısının saygın olduğundan emin olun, böylece sihirli Aytaşınız söz konusu olduğunda gerçek anlaşmayı aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Aytaşı nasıl kullanılır?

sıkıntı zamanlarında değerli taşı rahim boşluğunuza yerleştirin.

Aytaşı bir kristal midir?

Aytaşı bir feldspat mineralidir. Sodyum potasyum alüminyum silikattan yapılır ve albit ve ortoklaz olarak bilinen iki farklı feldspat mineralinden oluşur. Aytaşına kristal mineral de denir.

Aytaşı pahalı mı?

Aytaşının maliyeti değişebilir, ancak genel olarak – nispeten uygun fiyatlı bir taş olarak kabul edilir. Moonstone’u 10$’a alabilirsiniz, ancak parçanın kalitesi ne kadar yüksek olursa fiyat da o kadar yüksek olur. Doğru netliğe sahiplerse, bazı Aytaşı parçaları 1000 $ veya daha fazla olabilir.

Ay taşları ne işe yarar?

Ay taşları, içe dönük görüşü simgelediği bilinen sihirli taşlardır. En karanlık gecelerde parlayan ay gibi, Aytaşı da bizi derinlere bakmaya ve özümüzle bağlantı kurmaya davet ediyor. Bu parıldayan taşlar, duygularımızı, onları sıralamamıza yardımcı olacak şekilde büyütmeye yardımcı olur. Ayrıca bizi dişil enerjimize bağlarlar ve gerçek ve değişim temalarını benimsememize yardımcı olurlar.

Aytaşı neyi sembolize eder?

Aytaşı’nın simgelediği ana temalardan biri, ilahi kadın fikridir . Dişil veya yin enerjimize adım atmamıza ve duygularımızı dengelememize, döngüsel değişimi kucaklamamıza ve sezgilerimize bağlı kalmamıza yardımcı olur. Ayrıca vizyonu, dengeyi, mevsimsel değişimleri ve derin bir sakinlik hissini de sembolize edebilir.

Aytaşı karanlıkta parlıyor mu?

Gökyüzünü aydınlatan küre gibi, Aytaşı da ona yumuşak bir parıltı veren adularesansa sahiptir. Bununla birlikte, bu mücevherin yapısında fosforlu maddeler yoktur, bu da karanlıkta parlamadığı anlamına gelir.

Aytaşı nasıl temizlenir?

Aytaşınızı temizlemenin en iyi ve en hızlı yollarından biri, onu su altında çalıştırmaktır. Su altında çalıştırmak, birikmiş enerjiyi veya blokajları boşaltacak ve mücevheri oyunun zirvesinde çalışmaya hazır hale getirecektir. Aytaşı’nı lekeleyerek veya şarkı söyleyen bir kase kullanarak da boşaltabilirsiniz .

Gökkuşağı Aytaşı nasıl temizlenir?

Tüm değerli taşlar, temizlik söz konusu olduğunda hassas bir elin tadını çıkarır. Rainbow Moonstone’unuzu temiz tutmanın en iyi yolu, birkaç dakika ılık su altında çalıştırmak ve ardından yumuşak bir bezle kurutmaktır. Sudan kaçınmak istiyorsanız, lekeleme, ses banyoları gibi invaziv olmayan yöntemler kullanabilir ve berrak kuvars ve selenit gibi diğer kristallerin varlığında bırakabilirsiniz.

Aytaşı opal mi?

Hayır, Aytaşı ve opal, renk ve saflık ve barış temaları gibi bazı benzer özellikleri paylaşsalar da farklı değerli taşlardır. Bununla birlikte, opal genellikle Avustralya’da üretilir ve Aytaşından daha yüksek bir su içeriğine sahiptir. Aytaşı kadınlık ve yeni başlangıçların bir mücevheriyken , opal inanç ve dostlukla ilgilidir.

Ay taşları ne işe yarar?

Ay taşları, enerjiyi dengelemek, öfkeye ve duyguları sakinleştirmeye yardımcı olmak ve sizi ilahi dişil ile temasa geçirmek için harika taşlardır. Yang enerjisi yüksek olanlar veya bunalma ile mücadele edenler için Aytaşı, duygularınızı boğmadan kucaklamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca PMS, doğurganlık ve doğumla ilgili sorunlar için de iyi bir mücevherdir.

Aytaşı ne için?

Aytaşı birçok şey için kullanılabilir. Üçüncü gözü temizlemek ve taç çakrayı uyandırmak için kullanılabilir. Yin ve yang öğelerinizi dengelemek ve uyumlu hale getirmek için kullanılabilir. Doğurganlık, PMS ve hormonlarla ilgili sorunları çözmeye yardımcı olmak için kullanılabilir. Aynı zamanda sizi ilahi kadınla bağlantı kurmak, barışı teşvik etmek ve yeni başlangıçları kucaklamaya teşvik etmek için de kullanılabilir.

Gökkuşağı Aytaşı nedir?

Gökkuşağı Aytaşı bir feldspat mineralidir. Teknik olarak bir Aytaşı çeşidi olmamakla birlikte, o kadar benzer ki, bir çeşit labradorit olmasına rağmen artık Aytaşı kategorisine giriyor Gökkuşağı Aytaşı, yüzeyinin altında parıldayan birçok renge sahiptir ve denge, uyum ve güzellik için kullanılır. yaratıcılık ve şefkat.

Aytaşı ne işe yarar?

Aytaşı, fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak her türlü iyileşmeye yardımcı olur. Fiziksel olarak PMS ve doğurganlığa yardımcı olur. Duygusal olarak hormonlarınızı dengeye getirmeye yardımcı olabilir ve sizi değişimi kabul etmeye ve yeni başlangıçları kucaklamaya davet eder. Spiritüel olarak sezgi, berraklık ve ilahi dişil ile bağlantı etrafında merkezlenen bir taştır. Aynı zamanda kalp çakrası, üçüncü göz ve taç çakra ile de bağlantılıdır.

Ham Aytaşı nasıl parlatılır?

Eğer varsa, taş bardak kullanarak ham Aytaşı cilalayabilirsiniz. Bir kaya bardağına erişiminiz yoksa, istediğiniz dokuyu elde etmek için en düşük dereceli zımpara kağıdı kullanarak ve daha ince bir tanecik oluşturarak elle de parlatabilirsiniz. O muhteşem parlaklığı vermek için daha sonra yumuşak bir bezle parlatabilir ve parlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir